Eksploruj możliwości

E-biznes i profesjonalna komunikacja
GRANT REKRUTACYJNY - OSZCZĘDZASZ DO 700 ZŁ

studia II stopnia (magisterskie)
profil na kierunku Zarządzanie

stacjonarny/niestacjonarny
SAN Łódź

2 lata (4 semestry)

dr Robert Seliga, prof. SAN

rseliga@san.edu.pl

Specjalności

Profile specjalnościowe wybierana są po 1 semestrze
i realizowane na 2 roku studiów.

Opis Profilu

Branża E-commerce wciąż potrzebuje nowych specjalistów, którzy sprostają wyzwaniom rozwijającego się rynku. Jeśli dobrze czujesz się w cyfrowym świecie, posiadasz umiejętności komunikacyjne i analityczne, może to właśnie Twoja ścieżka kariery!

Profil "E-biznes i profesjonalna komunikacja" w Społecznej Akademii Nauk przygotowuje przyszłych menedżerów sprzedaży on-line i specjalistów  public relations do podejmowania wyzwań zawodowych,  dzięki kształceniu kompetencji i umiejętności w oparciu o nowatorskie programy nauczania.

Profil "E-biznes i profesjonalna komunikacja" przygotowuje absolwentów do pracy na stanowiskach:

menedżera w działach marketingu, sprzedaży oraz promocji

specjalisty odpowiedzialnym za rozwój i kształtowanie wizerunku organizacji w świecie wirtualnym

specjalisty w zakresie zarządzania sprzedażą

specjalisty odpowiedzialnym za zarządzanie relacjami z klientem oraz public relations

analityka działań marketingowych

jak również absolwent jest przygotowany do zarządzania własnym biznesem w Internecie

Prowadzenie własnej firmy to nie tylko niezależność finansowa i organizacyjna, to realizacja pasji, marzeń, to możliwość sprawdzenia swoich umiejętności. To podjęcie wyzwania, które zakończy się słowem sukces.

dr Robert Seliga, prof. SAN
Pełnomocnik Rektora ds. organizacji dydaktyki oraz sprawozdawczości naukowej

ROK NAUKI I rok II rok
ILOŚĆ RAT 12 10