Wystartuj po wiedzę!

Automotywacja

Informacje

Forma szkolenia:

ON-LINE
(MS Teams)

Czas trwania:

6 godzin

 

Prowadzący:

Filip Stratyński

O szkoleniu

Warsztaty z automotywacji powstały jako odpowiedź kluczowe wyzwania bieżącej rzeczywistości – natłok zadań, brak czasu, wielość bodźców i dystraktorów, które utrudniają nam osiąganie planowanych celów i realizację zaplanowanych zadań.

Celem efektywnej automotywacji jest umiejętność nakłonienia samego siebie do podejmowania konkretnych działań i zmianę podejścia z „muszę” na „chcę”. Motywacja to suma procesów zachodzących w naszym umyśle, dlatego potrzebna jest wewnętrzna chęć i wola do działania, ponieważ czynniki zewnętrzne zazwyczaj nie motywują, bądź też robią to, ale jedynie na krótką chwilę.

Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w wiedzę i narzędzia budowania efektywności osobistej i zawodowej, zwiększające wiarę w siebie, pomocne w radzeniu sobie z prokastynacją oraz zwiększające samoświadomość w obszarze mechanizmów własnego działania.

Czas trwania kursu to 6 godzin (szkolenie online na platformie MS Teams). 

Prowadzący szkolenie

Filip Stratyński

Ekspert w analizie finansów, budżetów i przepływów pieniędzy. Dzięki 18 letniemu doświadczeniu w obszarze zwalczania przestępstw finansowych, potrafi skutecznie zbudować model automatyzacji przepływów finansów, uszczelnić wydatki i ocenić pod względem prawnym poszczególne zdarzenia gospodarcze. Autor publikacji nt. zorganizowanej przestępczości ekonomicznej. Od 15 lat prowadzi szkolenia, wykłady i prezentacje poświęcone temu zagadnieniu, szkoląc pracowników firm i instytucji.

Od dzieciństwa związany ze sportem. Od 7 lat ściga się w triathlonie na długich dystansach. Poprzez sport wyrobił w sobie nawyk planowania i konsekwentnego realizowania poszczególnych punktów planu. Wykorzystując posiadane cechy i predyspozycje pomaga pozbyć się negatywnych nawyków zarówno w życiu jak i w portfelu. Poprzez planowane działania mobilizuje i uaktywnia osoby, które chcą „wstać z kanapy” i poprzez zmianę nawyków zmienić swoje życie, aby być bardziej atrakcyjnym, majętnym, świadomym i z wyższym poczuciem własnej wartości.

Program szkolenia

  • Czym jest motywacja
  • Jak skutecznie motywować się do realizacji codziennych zadań
  • Konflikty motywacyjne – jakie są ich źródła, jak skutecznie pracować z przekonaniami
  • Prokrastynacja – czym jest i jak z nią skutecznie walczyć?
  • Jak skutecznie osiągać cele?
  • Mindfulness jako narzędzie automotywacji
  • Aktywność fizyczna jako element automotywacji i walki z wypaleniem

Koszt szkolenia

Cena szkolenia: 690 zł

Cena dla Studentów SAN: 690 zł 250 zł