Wystartuj po wiedzę!

Work life balance

Informacje

Forma szkolenia:

ON-LINE
(MS Teams)

Czas trwania:

6 godzin

Prowadzący:

Filip Stratyński

O szkoleniu

W świecie wielu bodźców, generowania niesamowitej ilości informacji oraz permanentnego realizowania celów stan WORK-LIFE BALANCE nabiera coraz większego znaczenia. Termin znany od lat 70 ub. wieku dopiero dzisiaj tak naprawdę ma swój rozkwit.

WLB to stan równowagi między różnymi sferami życia (pracą, rodziną/partnerstwem, zdrowiem, przyjaźnią, rozrywką, duchowością), którego efektem są zdrowe relacje w pracy i domu, zdrowie psychiczne, fizyczne oraz równowaga emocjonalna człowieka. WLB to nic innego jak równowaga między różnymi sferami życia i takie nimi zarządzanie, aby czerpać z każdego obszaru jak najwięcej korzyści. Kluczem jest sposób osiągania tego stanu i sposób jego utrzymania w ciągle zmieniającym się świecie. Do tego służą konkretne narzędzia, które umiejętnie wykorzystane pozwalają skutecznie realizować stawiane sobie cele w każdym z tych obszarów bez względu czy jest nim awans w pracy, czy szczęśliwy związek. Poznasz te narzędzia na przygotowanym specjalnie dla słuchaczy Uczelni warsztacie WLB.

Czas trwania kursu to 6 godzin (szkolenie online na platformie MS. Teams). 

Prowadzący szkolenie

Filip Stratyński

Ekspert w analizie finansów, budżetów i przepływów pieniędzy. Dzięki 18 letniemu doświadczeniu w obszarze zwalczania przestępstw finansowych, potrafi skutecznie zbudować model automatyzacji przepływów finansów, uszczelnić wydatki i ocenić pod względem prawnym poszczególne zdarzenia gospodarcze. Autor publikacji nt. zorganizowanej przestępczości ekonomicznej. Od 15 lat prowadzi szkolenia, wykłady i prezentacje poświęcone temu zagadnieniu, szkoląc pracowników firm i instytucji.

Od dzieciństwa związany ze sportem. Od 7 lat ściga się w triathlonie na długich dystansach. Poprzez sport wyrobił w sobie nawyk planowania i konsekwentnego realizowania poszczególnych punktów planu. Wykorzystując posiadane cechy i predyspozycje pomaga pozbyć się negatywnych nawyków zarówno w życiu jak i w portfelu. Poprzez planowane działania mobilizuje i uaktywnia osoby, które chcą „wstać z kanapy” i poprzez zmianę nawyków zmienić swoje życie, aby być bardziej atrakcyjnym, majętnym, świadomym i z wyższym poczuciem własnej wartości.

Program szkolenia

  • Work-Life Balance - Dowiedz się jak osiągnąć równowagę w swoich indywidualnych obszarach i jak mierzyć postęp zmian. Ustal swój stan wyjściowy oraz obszary, w których chcesz wprowadzić zmiany.

  • Role życiowe - Dowiedz się jakie role pełnisz w każdym z obszarów, jak nimi zarządzać i modelować, aby być efektywnym i stale podnosić swoją efektywność.

  • Plan na siebie - Efektywność nierozłącznie wiąże się z rozwojem i zmianą. Dowiedz się w jaki sposób zaplanować swoja przyszłość, aby zmierzać w obranym przez siebie kierunku.

  • Ścieżka kariery - Zmieniający się świat wymusza na nas ciągły rozwój i konieczność dostosowywania się. Poznaj narzędzia ułatwiające ten proces oraz umożliwiające szybciej i skuteczniej dostosowywać się do zmieniającej się rzeczywistości dzięki czemu wyprzedzisz konkurencję.

  • Relacje - Komunikacja dzisiaj nabiera szczególnego znaczenia. W dobie smartfonów, narzędzi multimedialnych, social mediów umiejętność komunikacji jest coraz bardziej poszukiwana. Poznaj sposoby skutecznej komunikacji, aby móc je wykorzystać zarówno w pracy jak i w domu. Ich stosowanie, poprzez jasne i precyzyjne formułowanie, pozwoli Ci uniknąć wielu konfliktów i problemów w pracy i w domu, a tym samym poczujesz zrozumienie u odbiorców twoich komunikatów.

  • Work-Life Balance – podsumowanie - Wprowadzenie zmian w pożądanych obszarach, a przede wszystkim utrzymanie się w procesie tej zmiany wymaga motywacji i determinacji w działaniu. Poznaj skuteczne metody służące utrzymaniu motywacji i determinacji na odpowiednim poziomie.

    Po warsztacie będziesz znać narzędzia i techniki dzięki którym osiąganie oczekiwanych i pożądanych efektów w każdym z obszarów twojego życia będzie kwestią świadomej decyzji, a nie przypadku i okoliczności na które nie masz wpływu.

Koszt szkolenia

Cena szkolenia: 690 zł

Cena dla Studentów SAN: 690 zł 250 zł