Uchwyć emocje

Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej
GRANT REKRUTACYJNY - OSZCZĘDZASZ DO 700 ZŁ

studia I stopnia (licencjackie)

stacjonarne/ niestacjonarne

3 lata (6 semestrów)

mgr Piotr Kinicki
pkinicki@san.edu.pl

Specjalności

Specjalność wybierana jest podczas rekrutacji i realizowana od 1 roku studiów.

3…2…1…Kamera…Akcja! Daj sobie szansę poznać praktyczną naukę zawodu filmowca na najwyższym światowym poziomie.

Podczas studiów na kierunku Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej poznasz nie tylko teoretyczną wiedzę o warsztacie filmowym, ale przede wszystkim będziesz miał okazję uczestniczyć w zajęciach praktycznych, warsztatach i ćwiczeniach realizowanych przez grono wybitnych twórców filmowych.

Absolwent tego kierunku zdobywa wiedzę i kompetencje do pracy w kinematografii, telewizji, instytucjach artystycznych (domach kultury, biurach organizacji imprez, teatrach itp.), agencjach reklamowych oraz domach produkcyjnych i mediowych.

Zdobyta wiedza pozwala znaleźć pracę:

w profesjonalnych produkcjach filmowych, programach telewizyjnych, reklamach, teledyskach, klipach, dokumentach, dokumentach, reportażach, na stanowisku reżysera, drugiego reżysera i asystenta reżysera, producenta, kierownika produkcji, kierownika planu

w instytucjach artystycznych, kinematografii i telewizji, na stanowiskach kierowniczych i programowych, w agencjach reklamowych i domach produkcyjnych na stanowiskach szefów produkcji, producentów, reżyserów i operatorów itd.

Praca w kinematografii cechuje się przede wszystkim wieloma godzinami praktyk i solidnym wykształceniem zawodowym oraz fachowością zdobywaną w pracy studio i na planie filmowym.

Piotr Kinicki

ROK NAUKI I rok II rok III rok