Otwórz się na działanie

Digital marketing i Social Media

Typ studiów :

studia II stopnia (magisterskie)
profil na kierunku Zarządzanie

stacjonarna/niestacjonarna

2 lata (4 semestry)

dr Antoni Kolek
akolek@san.edu.pl

Studia magisterskie na profilu "Digital marketing i Social Media" rozwijają kompetencje niezbędne do podjęcia pracy zawodowej na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych średniego i wyższego szczebla, doradców i liderów projektów w przedsiębiorstwach, grupach kapitałowych: specjalistów marketingu internetowego, kierowników projektów (PM) w obszarze online; pracowników agencji interaktywnych.

Celem studiów jest nabycie przez uczestników wiedzy i umiejętności umożliwiających im wykorzystanie Internetu do tworzenia wizerunku marki; narzędzi pozwalających na rebranding; planowania kampanii PR; nabycie wiedzy z zakresu CSR i kultury organizacji; nabycie umiejętności targetowania, analizowania i monitorowania relacji z klientami. Digital marketing stał się obecnie podstawową formą reklamowania się dla wielu przedsiębiorstw i kanałem komunikacji z potencjalnym klientem, z którego może skorzystać praktycznie każda firma, niezależnie od zakresu działania, branży, wielkości czy budżetu.

Dynamiczny rozwój marketingu internetowego spowodował, że na rynku pracy chętnie poszukiwane są osoby, które są specjalistami w dziedzinie mediów społecznościowych i digital marketingu.

dr Antoni Kolek

ROK NAUKI I rok II rok