Otwórz się na działanie

Rachunkowość i finanse w zarządzaniu

Typ studiów :

studia II stopnia (magisterskie)
profil na kierunku Zarządzanie

stacjonarna/niestacjonarna

2 lata (4 semestry)

dr Antoni Kolek
akolek@san.edu.pl

Kierowanie operacjami finansowymi, nadzór nad księgowym aspektem działalności firmy oraz przestrzeganiem prawa podatkowego wymaga nie tylko dużej wiedzy, ale i umiejętności analitycznego myślenia, dokładności i sumienności.

Celem kształcenia na profilu „Rachunkowość  i finanse  w zarządzaniu” jest przygotowanie specjalistów, wyposażonych w wiedzę z zakresu rachunkowości i zarządzania finansami, którzy w praktyczny sposób będą potrafili wykorzystać nabyte umiejętności, świadcząc profesjonalną obsługę księgową podmiotom gospodarczym i instytucjom.

Po ukończeniu studiów na profilu Rachunkowość i Finanse w Zarządzaniu możesz zostać:

analitykiem finansowym

analitykiem inwestycyjnym

doradcą finansowym

księgowym w różnego typu podmiotach

pracownikiem banku

pośrednikiem finansowym

maklerem giełdowym

specjalistą ds. podatków i skarbowości

Zarządzanie to kierunek pozwalający na zajmowanie stanowisk samodzielnych specjalistów oraz menadżerów. Wzbogacenie go ścieżką kształcenia związaną z finansami i rachunkowością to dodatkowa wiedza ogólnoekonomiczna oraz specjalistyczna wiedza potrzebna do kierowania działami o charakterze finansowym.

dr Antoni Kolek

ROK NAUKI I rok II rok